Jste sebevědomá, spolehlivá, veselá, inteligentní žena. Jste prostě perfektní, a to přesně taková, jaká jste. A potom, oops, objeví se vaginální infekce. A vlastně, noa a co? Proč byste se měla stresovat něčím, co má řešení? To byste prostě nebyla vy. Naštěstí, s produkty Beliema nikdy nesáhnete vedle, i kdybyste neměla nejmenšjí tušení, co vaše problémy způsobilo. Použijte Beliema produkty pro hojení, úlevu a ochranu vaší vagíny, bez ohledu na příčinu. Začněte jednat ihned, co se objeví první příznaky a zastavte rozvíjející se infekci. Lze také použí jako prevence. Beliema má ucelený systém péče, která udržuje zdravou rovnováhu vaší vagíny. 

beliema

Hojí - ulevuje - chrání

Chcete obnovit vaginální zdraví, aniž byste se musela strachovat, zda infekci způsobily bakterie nebo kvasinky? Právě proto jsou tu vaginální tablety Beliema Effect Plus.

Necítíte se během infekce komfortně? Není se čemu divit. Na druhou stranu se ale není ani čeho bát. Intimní krém Beliema Expert se zklidňujícími a antibakteriálními ingrediencemi vám poskytne rychlou úlevu od svědění a pálení. 

Obáváte se, že byste mohla chytit infekci právě na místech, která navštěvujete nejraději? Nemusíte, protože určitě znáte Beliema Expert Intim Wash, který vám pomůže držet se dál od symptomů a příčin infekcí. 

Buďte sama sebou!